Ale o co chodzi? – krótko o mnie.

Nie wiem jak i skąd tu jesteś. Cieszę się i w tym krótkim wpisie popełnię coś w rodzaju internetowego samoobnażenia. Kim jest? Po co? Czytaj dalej.

Naprawdę nie będzie długo. Bo nie zamierzam tutaj mojej biografii, przebogatej jak skarbiec Watykanu, cytować. Nie trzeba. To co najważniejsze.

Mój Twitter mówi, w ramach biografii:

Wegańska Crossfiterka – bo ani ze mnie weganin, ani crossfitu nie uprawiam. Wegan nie rozumiem, ale jak się nie chwalą swoimi obyczajami żywieniowymi na każdym kroku, tylko żują sobie to tofu, czy co tam lubią, to jest ok. Jakoś strasznie na uzębienie mi działa, jak ktoś nazywa mnie mordercą, bo właśnie jem drugie śniadanie. Co do crossfitu… No cóż. Ważę tyle co trzy dorodne crossfitterki. I ich trener.

Cynik – bo Murphy, tak, ten od praw Murphy’ego był zdecydowanym optymistą. Wszechświat nie jest obojętny na istnienie człowieka. Nie. Wszechświat cię nienawidzi. Czy należy coś sobie z tego powodu robić? Absolutnie nie. Im szybciej się z tym pogodzimy i włożymy kask ochronny, tym lepiej.

Depączyfikator – za każdym razem, gdy kupię większą ilość pączków, czyli w Tłusty Czwartek, następuje depączyfikacja sklepu. Ukradzione od gościa, który w 2020r. dokonał depączyfikacji osiedlowej Żabki.

brodaty – od prawie 20 lat, z niewielkimi przerwami. Bo lubię.

poczucia humoru – brak. – A jak już jest, to mocno niemieckie, ciężkie, łopatą na wysokości kolan podawane.

Współgadacz podcastu Dwóch po Dwóch – razem z Krzychem z Galaktycznego prowadzimy podcast. Bardzo poważnie o głupich rzeczach. Polecam.

Moje poglądy są najmojsze – Bo są. Nie zawsze to możliwe, ale staram się wyrobić sobie opinię na każdy możliwy temat, na podstawie dostępnych mi informacji. Rzadko wskakuję do wózka z fanami jakiejkolwiek dyscypliny myślowej. Czy bywam kontrowersyjny w poglądach? No ba…

 

A już poza konkursem.

Sprzedawcapaczy – bo jestem sprzedawcą. I paczę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *